FAQ

Czy potrzebuję zezwolenia, aby utworzyć konkurs lub loterię za pomocą SMSów?
Zazwyczaj na małe konkursy nie trzeba mieć zezwolenia, jednak zależy to od kraju, w którym dana kampania ma być realizowania. W Polsce na organizację konkursów zawierających elementy loterii trzeba mieć zezwolenie Ministerstwa Finansów. W celu otrzymania dokładnych informacji skontaktuj się z właściwą w danym kraju instytucją.
odpowiedź zwiń
Jak mam zdobyć ludzi, którzy będą korzystali z mojej usługi?
Polecamy reklamować swoją usługę i rozpowszechniać ją wśród swoich przyjaciół, znajomych i wszystkich innych potencjalnych klientów. Powinieneś poprosić ich o wypróbowanie twojej usługi! Reklamuj usługę na swojej stronie lub innych stronach internetowych, do których masz dostęp. Jeśli sprawisz, że twoja usługa będzie łatwo zauważalna, jesteśmy pewni, że będzie więcej chętnych, aby ją używać.
odpowiedź zwiń
Jaki alfabet może być używany do pisania wiadomości?
Alfabet łaciński.
odpowiedź zwiń
Jeśli użytkownik nie otrzymał ode mnie usługi, czy wciąż musi zapłacić za wiadomość?
Niestety tak. Jest to spowodowane tym, że operatorzy pobierają opłatę za odebranie i przesłanie wiadomości niezależnie od tego czy otrzymał oferowaną usługę czy nie.
odpowiedź zwiń
Konta użytkowników - jakie są ich możliwości?
Przykładowo firma X liczy 10 pracowników i każdy z nich chciałby mieć dostęp do uruchomionych usług w systemie Ebill. Określone grupy mogą modyfikować usługi (Admin, Właściciel) inne tylko przeglądać (Użytkownik).
odpowiedź zwiń
Nie mam strony internetowej. Czy wciąż mogę używać usług Ebill?
Oczywiście. Możesz reklamować swoje usługi w innych miejscach równie dobrze jak na stronie internetowej, na przykład w radiu, telewizji, gazetach, ulotkach itd.
odpowiedź zwiń