SMS CHAT

Usługa SMS CHAT pozwala na prowadzenie wirtualnej rozmowy z użytkownikami via kanał SMS.
Użytkownik wysyła sms o określonej treści na wskazany numer Premium. W sms-ie zwrotnym otrzymuje odpowiedź innego użytkownika. Klient ma możliwość wyboru obsługi SMS CHAT, może to robić we własnym zakresie korzystając ze swoich moderatorów po udostępnieniu przez Ebill odpowiedniej aplikacji, lub też zlecić obsługę przez moderatorów Ebill. Aplikacja do obsługi posiada następujące funkcje: zapamiętywania rozmówcy, dodawania screenshoot'ów materiałów promocyjnych, dodawania zdjęć i wysyłania z poziomu panelu, wyświetlania historii rozmowy co ułatwia konwersacje. Daje możliwość definiowania agentów, weryfikacji statystyki, monitorowania kolejki smsów.

Ebill gwarantuje obsługę poprzez Call Center poniższych serwisów:

  • SMS Chat Erotyczny - serwis erotyczny dostępny przez całą dobę 7 dni w tygodniu. Daje on możliwość rozmowy „na żywo” z innymi użytkownikami. Komunikacja odbywa się za pomocą przygotowanej przez nas aplikacji.
  • SMS Chat Ezoteryczny - serwis ezoteryczny dostępny przez całą dobę 7 dni w tygodniu. Daje on możliwość konsultacji „na żywo” z wybranym ekspertem z różnych dziedzin ezoteryki takich jak: Tarot, Karty klasyczne, Astrologia, Numerologia, Runy. Komunikacja z ekspertem odbywa się za pomocą przygotowanej przez nas aplikacji.
Bardzo istotną cechą naszego serwisu ezoterycznego jest fakt, iż nasi eksperci są profesjonalistami w podanych dziedzinach, udzielają porad ezoterycznych w bezpośredniej rozmowie na żywo. Udostępniamy partnerom materiały do promocji chatów.

Zastosowanie: Media, strony www.

Taryfa numeru PremiumKoszt netto w PLNKoszt brutto w PLN
Taryfa 0 0,50 0,62
Taryfa 1 1,00 1,23
Taryfa 2 2,00 2,46
Taryfa 3 3,00 3,69
Taryfa 4 4,00 4,92
Taryfa 5 5,00 6,15
Taryfa 6 6,00 7,38
Taryfa 9 9,00 11,07
Taryfa 19 19,00 23,37
Taryfa 25 25,00 30,75

Usługa jest aktywna natychmiast po uruchomieniu, nie są wymagane dalsze czynności.
Zarządzać swoim chatem możesz pod adresem smschat-supervisor.ebill.pl

Kroki działania:
- po uruchomieniu usługi w Ebill prosimy o dodanie loginu i hasła agenta w panelu smschat-supervisor.ebill.pl
- po dodaniu agenta logujemy się na konto do panelu pod adresem smschat.ebill.pl