SMSBULK

SMSBULK to serwis umożliwiający pełną kontrolę i samodzielność w prowadzeniu kampanii opartych o kanał mobilny, w którym wykorzystywane są usługi:

  • wysyłka indywidualnych wiadomości SMS,
  • wysyłka masowa wiadomości SMS,

Indywidualna wysyłka wiadomości SMS umożliwia szybkie wysłanie wiadomości tekstowej o dowolnej treści za pośrednictwem strony www do pojedynczego odbiorcy.

Wysyłka masowa wiadomości SMS oparta na wysokich standardach funkcjonalności jest doskonałym nośnikiem informacji marketingowej. Posiadana przez Państwa baza klientów może zostać rozwinięta o nowoczesny system informacyjno-reklamowy gwarantujący wysoką jakość usług i przede wszystkim czas, który w biznesie jest na pierwszym miejscu. Platforma umożliwia masową wysyłkę wiadomości SMS do milionów użytkowników sieci GSM, zawierających dowolną treść reklamową, promocyjną czy informacyjną.

W asortymencie swoich usług, nasza firma posiada więcej sprawdzonych rozwiązań, które ułatwiają pracę i porozumienie z klientem. Wszystkie one z sukcesem działają na międzynarodowym rynku, dowodząc wysokiej rangi naszej marki.

Małe, średnie i duże przedsiębiorstwa chętnie wybierają opcję Powiadomienia SMS. Pozwalają one na szybkie i proste docieranie do Partnerów, Klientów bądź też Pracowników Państwa firmy z informacjami poruszającymi kwestię wzajemnej współpracy. Powiadomienia SMS wysyłane bezpośrednio na telefon komórkowy cieszą się ogromnym zainteresowaniem co świadczy o ich przydatności i funkcjonalności.

Firmy celujące w rynek inny niż krajowy chętnie korzystają z Zagranica SMS. Każda firma wchodząca na rynek zagraniczny bądź działająca na „arenie” międzynarodowej, szybko przekonuje się, że łatwą drogą do sukcesu jest skuteczny marketing mobilny. Nasza firma go Państwu oferuje poprzez prostą i bardzo wydajną platformę Zagranica SMS. Wysyłka masowa wiadomości tekstowych zredagowanych w dowolnym języku gwarantuje łatwość dotarcia do klienta oraz szybkość, której nie zagwarantuje nam żadna inna usługa. Docieramy do klienta bezpośrednio, nie będąc ograniczeni przez czas i miejsce.

Dla klientów w pełni zorientowanych w swoich potrzebach możemy zaproponować rozszerzenie usług w oparciu o Państwa wymagania. Wspólnie stworzymy platformę, której charakter i funkcjonalność będzie w pełni odpowiadała Państwa wymaganiom. Jesteśmy skupieni na tym aby poziom naszej współpracy ciągle się rozszerzał i mógł przynosić Państwu nowe korzyści.

Oferta naszej firmy została od samego początku przyjęta z dużym entuzjazmem i należnym jej uznaniem na wielu arenach biznesowych. Współpracują z nami właściciele ogromnych sieci hotelowych, pojedynczych i przy tym urokliwych pensjonatów, salonów samochodowych, sieci kosmetycznych, sklepów internetowych, ogromnych międzynarodowych konsorcjów jak i małych lokalnych przedsiębiorstw. Każdy w naszej ofercie może odnaleźć cos dla siebie i swojej firmy.

Hotele mają możliwość szybkiego potwierdzania rezerwacji, przypominania klientom o zbliżającym się terminie planowanego przyjazdu do hotelu, mogą także zaprosić stałych klientów na uroczystości, bankiety, poinformować ich o aktualnych promocjach i wydarzeniach z życia hotelu.

Salony samochodowe skutecznie i w krótkim czasie mogą zawiadomić potencjalnych klientów o wprowadzeniu na rynek nowego modelu samochodu.

Sklepy internetowe rozszerzając swoją ofertę nie będą musiały czekać aż ich klienci odwiedzą stronę sklepu. Teraz wystarczy w łatwy i szybki sposób skusić ich informacja o nowym produkcie, czy też korzystnej promocji. Sprzedaż wzrośnie gdyż klienci poczują się mocno docenieni przez otrzymywanie świeżych informacji dotyczących ich ulubionego sklepu.