SMS Premium

SMS KOD

Usługa SMS Kod to usługa dzięki której użytkownik otrzymuje dostęp do płatnych części serwisu internetowego. Po wysłaniu wiadomości na wskazany numer SMS Premium w odpowiedzi użytkownik uzyskuje unikalny kod alfanumeryczny, który wpisuje na stronie serwisu internetowego.

SMS Chat Erotyczny

Serwis erotyczny dostępny jest przez 24 h na dobę 7 dni w tygodniu. Daje on możliwość rozmowy „na żywo” z innymi użytkownikami.
Komunikacja odbywa się za pomocą przygotowanego przez nas panelu.
Panel posiada funkcje zapamiętywania rozmówcy, dodawania screenshoot'ów materiałów promocyjnych, dodawania zdjęć, filmów i wysyłania z poziomu panelu, wyświetlania historii rozmowy co ułatwia konwersacje.
Udostępniamy partnerom materiały do promocji chatów erotycznych.
Średnia z numeru od 6,00 do 12,00

SMS Chat Ezoteryczny

Serwis ezoteryczny dostępny jest przez 24 h na dobę 7 dni w tygodniu. Daje on możliwość konsultacji „na żywo” z wybranym ekspertem w różnych dziedzinach ezoteryki takich jak:

  • Tarot
  • Karty klasyczne
  • Astrologia
  • Numerologia
  • Runy

Komunikacja z ekspertem odbywa się za pomocą przygotowanego przez nas panelu.
Panel posiada funkcje zapamiętywania rozmówcy, dodawania screenshoot'ów materiałów promocyjnych, wyświetlania historii rozmowy co umożliwia indywidualne podejście eksperta do każdego użytkownika.
Bardzo istotną cechą naszego serwisu ezoterycznego jest fakt iż nasi eksperci są profesjonalistami w podanych dziedzinach, udzielają porad ezoterycznych w bezpośredniej rozmowie na żywo.
Udostępniamy partnerom materiały do promocji chatów ezoterycznych.
Średnia z numeru od 8,00 do 10,00

Inna usługa / Rezerwacja znacznika

Nie znalazłeś dla siebie usługi ? Masz własny pomysł na swoją usługę ? Wypełnij formularz , serwis zostanie uruchomiony po zaakceptowaniu przez operatorów SMS Premium .

Usługi IVR

SZYBKA RANDKA

Użytkownik po wybraniu numeru audiotekstowego o podwyższonej płatności zostaje połączony z pierwszym wolnym uczestnikiem zabawy. W trakcie rozmowy przez naciśnięcie odpowiedniego klawisza system łączy z kolejnym wolnym uczestnikiem zabawy. Po zakończeniu połączenia jeżeli użytkownik ponownie wybiera numer zostaje połączony z osobą, z którą wcześniej rozmawiał. Połączony może zrezygnować z danej rozmowy przez naciśniecie „zera” na swoim telefonie, wówczas powraca do serwisu.

ONE TO ONE

Umożliwia szybkie połączenie „sam na sam” z wybranym uczestnikiem zabawy. Wybranie partnera do rozmowy dokonywane jest przy użyciu odpowiedniego przycisku na klawiaturze telefonu. Połączony może zrezygnować z danej rozmowy przez naciśniecie „zera” na swoim telefonie, wówczas powraca do serwisu.

SALONIK WRÓŻB

Serwis umożliwia rozmowę z ekspertami z różnych dziedzin ezoteryki. Użytkownik ma możliwość wybrania specjalisty.

KOD

Serwis umożliwia dostęp do treści płatnych - użytkownik po wybraniu numeru audiotekstowego o podwyższonej płatności odsłuchuje indywidualny kod alfanumeryczny. Kod należy zapisać i podać chcąc otrzymać dostęp do treści płatnych.

INNA USŁUGA / Rezerwacja numeru

Jeśli masz własny pomysł na usługę IVR , opisz schemat działania . Serwis zostanie wyceniony przez naszych specjalistów . Po akceptacji przez obydwie strony serwis zostanie wdrożony. Numer rezerwowany jest na okres 2 tygodni , niezależnie od ustawień daty podczas uruchamiania , po czym wraca do puli numerów wolnych.